Malování pokojů Plzeň - logo

Malování pokojů Plzeň

Malování pokojů na klíč Dětské pokoje Inspirace a dekorace Nátěr fasády Recenze zákazníků Kontakty

Vážení zákazníci, pokud jste byli s našimi službami spokojeni nebo máte nějaké připomínky, prosím napište nám na náš mail intermal@volny.cz. V každém případě budeme rádi za váš příspěvek.

Ohlasy zákazníků:

Zprávu poslal: Martin Schumann | MartinSchumann@seznam.cz

Dobrý večer pane Burso,
moc děkujeme za vymalování. Jsme naprosto spokojeni a budeme Vas všude doporučovat. Mladosi byli super, pozdravujte je.
Ještě jednou děkujeme.
Schumannovi

Zprávu poslal: Miloslav Hejtmánek | HejtmanekM@seznam.cz

Pamatujete se na seriál pro děti „Lucie, postrach ulice“, v němž malá Lucie se svými formeláky Malým a Velkým způsobí spoustu zmatků? Malíři z firmy jejího otce mají na autě nápis „schnell – gut – billig“ a jejich největší devizou byla spolehlivost
Tak přesně tohle se dá říci o malířské firmě Inter Mal. Firmu pana Jaroslava Bursy v našem činžovním domě využíváme od roku 2007, zatím poslední práci dodělali 1. září 2021. Píšeme zatím, protože ji zcela určitě ještě využijeme. Za těch 14 let se ještě nestalo, abychom nebyli s něčím spokojeni.
Informace z jejich webových stránek o postupu od objednávky přes její realizaci (od přípravy místností až po konečný úklid) jsou skutečně pravdivé a spolehlivost stoprocentní. Pan Bursa a jeho kolegové prostě pracují a drží slovo.
Hejtmánkovi, Plzeň

Zprávu poslal: Jaroslav Reichl - interérový designér | design-reichl@seznam.cz

S firmou Inter Mal a tedy s panem Bursou jsem spolupracoval již na několika zakázkách. Jak pro firmy, tak pro soukromníky.
Vždy jsem se setkal s ochotou, profesionalitou a spolehlivostí. Oceňuji také individuální přístup a osobní snahu o co nejlepší výsledek.
Proto rozhodně všem doporučuji využít služeb pana Bursy a jeho firmy Inter Mal

Zprávu poslala: P. Jandošová | jandosova@post.cz

Služeb p. Bursy a jeho firmy využívám skoro 20 let, a musím napsat, že jsem vždy spokojená.
Jeho přístup k práci, ochota a kvalita práce jsou bezkonkurenční a i když se stane, že zrovna není volný termín, raději počkám, než - po špatných zkušenostech - využít služeb jiných malířů.
Firmu Intermal velice doporučuji. Jandošová.

Zprávu poslala: Iva Dubišarová | iva.kontakt@seznam.cz

Dobrý den,
vše je naprosto v pořádkua ještě jednou děkuji za precizně odvedenou práci.
Vaše děvčata jsou velice šikovná.

Zprávu poslali: Vlasta a Jana Havlíčkovi | vlasta@konto1.cz

Jakmile začnou takové ty nenápadné řeči kolem a kolem, ze kterých je zřejmé, že se v horizontu ještě neznámém bude malovat dostávám kopřivku a špatně spím. Vzhledem k našemu věku zvítězila myšlenka objednat firmu včetně úklidu. Po prvních kontaktech, naplánování termínu, sladění barev a cenové nabídce odešla kopřivka a začal jsem dobře spát. Předali jsme pracoviště a odjeli na chatu. Napětí velké, ale radost po návratu ještě větší.
Děkujeme Vám pane Burso za perfektní a velmi elegantně provedenou práci. Poděkování patří samozřejmě všem co u nás pracovali.
Vlasta a Jana Havlíčkovi

Zprávu poslali: Manželé Chaloupkovi z Plzně - Radobyčic | vlachalo@seznam.cz

Perfektní práce, skvělá parta a výborná nálada, tak se u nás prezentovali "Jarda", "Kristýnka" a "Honzík" při malování a úklidu našeho rodinného domu. Patří jim veliký dík.
A zase máme dobrý pocit z výborných řemeslníků.
Manželé Chaloupkovi z Plzně - Radobyčic

Zprávu poslal: Jaroslav Kriv | Jaroslav.krivanec@seznam.cz

Chtěl bych poděkovat panu Bursovi a jeho kolektivu za perfektně provedenou práci při vymalování místností. Byla radost se na Vás dívat, jak vše zvládáte v klidu a v pohodě. Ještě jednou vřelé díky Vám všem.
Jaroslav Kriv

Zprávu poslala: Ludmila Borusikova | Borusikoval_@seznam.cz

Moc ráda se připojuji ke všem spokojeným zákazníkům Vaší firmy. Děkuji za Vaše korektní jednání, pane Burso a hlavně spolehlivost ve všem, co jsme si ujednali. Neméně velké díky i Vaší šikovné malířské smíšené dvojici. Nakonec to byla radost i pro mne, dívat se, jak skvěle uchránili i mé světlé koberce a lino. I oni vždy nastoupili podle dohody a odvedli precizní práci. S úsměvem a dobrou náladou. Velké díky Vám všem a určitě vždy doporučím.
L. Borusíková

Zprávu poslala: Kantorová | aniimalka@seznam.cz

Dobrý den, ano vše je v pořádku, děti jsou nadšené, že mají pěkně vymalované pokoje. Vše O.K. Ano napište si nás prosím na březen. Pozdravujte ode mě skvělou paní malířku a malíře.

Děkuji Kantorová

Zprávu poslala: Ivana Šindelářová | iva.sindelar@seznam.cz

Nutné malování jsme při vědomí rčení, že je lépe dvakrát vyhořet než jednou malovat a při zkušenostech s řemeslníky při rekonstrukci našeho bytu, odkládali více než tři roky. Rčení vymyslel někdo, komu jistě nemalovala firma Inter Mal, p. Bursa. Já mohu s radostí napsat, že naše obavy byly naprosto zbytečné a že dobří řemeslníci existují.
Vše, na čem jsme se předem domluvili bylo dodrženo a byt byl předán vymalovaný, voňavý a čistý. Ještě jednou i touto cestou děkuji a všem mohu Inter Mal, p. Bursu doporučit.
Ivana Šindelářová

Zprávu poslala: Drahomíra Nová | nova.drahomira@centrum.com

Nechala jsem si "vymalovat na klíč" byt o ploše 210m2 a chodbu cca 30m2. Po předchozí domluvě přesně na čas přišli 2 malíři + 2, kteří stěhovali a přikrývali foliemi.Pracovali plné 3 dny precizně k mé plné spokojenosti. Po závěrečném úklidu jsem jen nastěhovala osobní věci a bylo.
Vřele doporučuji firmu intermal, kterou jistě doporučím svým známým a jejich služeb do budoucnosti ještě určitě využiji.
S pozdravem D. Nová

Zprávu poslala: Hana Marková | Hana.markova@icloud.com

Dobrý den pane Burso
Chtěla bych Vám i vašim kolegům moc poděkovat za vymalováni našeho domu. Vše proběhlo podle naší dohody. Práci jste odvedli skvěle, rychle a kvalitně . Jsme moc spokojeni a příště se na vás zase rádi obrátíme. Zdravím a přeji hodně spokojených zákazníků.
S pozdravem Marková

Zprávu poslal: David Lukeš | d.lukes@volny.cz

Dobrý den.
Domek je moc krásný, prakticky nový. Odvedli jste perfektní práci
S pozdravem David Lukeš.

Zprávu poslala: Mirka Plná | mirka.plna@seznam.cz

Dobrý den pane Bursa.
Chci Vám ještě jednou poděkovat. Vaše rady ohledně barev a provedení byly úžasné. Vaši malíři byli slušní, ochotní, šikovní až precizní. Vymalováno je moc pěkně, všichni nám to chválí a my vás doporučujeme.
S pozdravem M. Plná

Zprávu poslal: Jiří Glaser | jiri.glaser@post.cz

Vážený pane Burso,
děkuji za profesionální přístup vašich pracovníků, v současnosti nestačím odmítat zvědavé příbuzenstvo a známé, všichni chtějí vidět výsledky vaší práce. Ještě jednou děkuji. Vaše služby jsem doporučil dvěma sousedkám, které také potřebují vymalovat.
Zdraví J.Glaser

Zprávu poslala: Ivana Bisková | Ivana.Biskova@seznam.cz

Děkuji za skvěle odvedenou práci. Určitě se na vás zase obrátíme, až pokročíme s tou naší přístavbou.
Přeji hezký den. Ivana Bisková

Zprávu poslala: Andrea Procházková | andrea1prochazkova@gmail.com

Vážený pane Burso,
chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za perfektně odvedenou práci vymalování celého bytu a za Vaši ochotu a profesionální jednání. Vřele Vás doporučujeme každému, kdo má zájem o klidné, bezproblémové a krásné vymalování bytu.
Děkujeme Benediktovi, Žákava

Zprávu poslal: Jan Sak | jan.sak@tiscali.cz

Dobrý den pane Burso. Je to něco přes týden, kdy Vaši pánové malíři dokončili u nás svoji práci. Vaši firmě Inter Mal a osobně Vám, pane Burso, tímto velice děkujeme a moc chválíme za perfektní, profesionální a čistou práci malířů při vymalování celého našeho bytu. Jsme s prací velice spokojeni a všude budeme Vaši firmu doporučovat.
S pozdravem manželé Sakovi.

Zprávu poslal: Jiří Košťál | ing.jiri.kostal@seznam.cz

Dobrý den. Děkujeme a chválíme. Všechno proběhlo v pohodě a výsledek je lepší, než jsme očekávali! Oceňuji nejen dobré rady ale i perfektní provedení a čistou práci malířů vyžadující minimální úklid.
S pozdravem Jiří Košťál

Zprávu poslala: Jindra Trunečková | truneckova@podlampou.cz

Již několik let pro nás maluje prostory i provádí částečné opravy fasády na domě firma Jaroslav Bursa - Inter Mal. Chtěla bych touto cestou tuto firmu doporučit všem, kteří potřebují malíře, lakýrníky, popř. nátěr fasády. Tato firma pracuje rychle, odborně, čistě a naprosto spolehlivě.
Jindra Trunečková Divadlo pod lampou, Plzeň

Zprávu poslal: Mudr. Petr Koukolík | koukolik.zub@seznam.cz

… do recenzí si mail určitě dejte. Jsem spokojen jak s malováním bytu tak i ordinace. Je to profesionální přístup a navíc oceňuji i Vaši invenci. Nevím, zda si vzpomínáte na moji konzervativní povahu. V bytě jste nám navrhl oživení bordó barvou a v ordinaci modré pruhy na žlutém podkladu. Obojí dopadlo skvěle! Domácnost už nám chválilo nespočet návštěv a čekárna je skutečně chválená a nádherná. Tak mám radost. Bude už mi dost let ale lepšího malíře jsem neměl. Ještě jednou děkuji..
S pozdravem Mudr. Petr Koukolík

Zprávu poslala: Jana Vyletová | vyletova1@seznam.cz

Dobrý večer pane Burso. Musím Vám složit poklonu, vše proběhlo v pohodě, malíři byli velmi milí, slušní a hlavně šikovní. Zatím ještě uklízím, ale už se to rýsuje a mám dojem, že máme zcela nový dům. P.S. Doporučila jsem Vás sousedce, která chce malovat také celý dům na jaře (prostě akce se osvědčila).
Zdravím. Jana Vyletová

Zprávu poslal: J. Houdek | Jirka.houdek@seznam.cz

Dobrý den pane Bursa. Děkuji za provedení zakázky. Chci pochválit Vaše malíře za velmi kvalitně provedenou práci. Ještě jednou děkuji.
S pozdravem J. Houdek

Zprávu poslali Koubovi | janickaK88@seznam.cz

Pane Burso, chtěli bychom Vám i Vašim pracovníkům poděkovat za ochotu a práci při malování a úklidu bytu. Jsme s vaší prací spokojeni a budeme Vaši firmu všude jen chválit. S přáním všeho nej ... do roku 2012.
Koubovi.

Zprávu poslala E. Dvořáková | dvore@seznam.cz

Mnohokrát děkuji za odborně a kvalitně provedenou práci při vymalování chodby. Velmi rychlá a podrobná cenová nabídka, výborná komunikace, skvělý přístup k práci. Firmu Inter Mal mohu vřele doporučit všem ostatním.
Ještě jednou díky, E. Dvořáková

Zprávu poslala A. Pecková | anita.peckova@seznam.cz

Bratři Bursové,
moc a moc vám děkuji, bylo to skutečně super. Nevím, proč jsem se tak hrozně bála.
ještě jednou díky. Pecková

Zprávu poslal Petr | hlavacpetr@centrum.cz

S prací firmy pana Bursy jsem naprosto spokojen. Vřele doporučuji všem!!!
Hlaváč

Zprávu poslala Marcela Šímová, DiS. | simova@tc-plzen.cz

Poděkování.

Vážený pane Burso,
jménem všech zaměstnanců a klientů Tyflocetra Plzeň,Vám děkuji za odborné rady a pomoc při malování našich prostor. Díky Vaší pomoci šla práce rychleji od ruky a klienti se brzy mohli vrátit do čistě vymalovaných prostor.
Děkujeme !!!
S pozdravem Marcela Šímová, DiS
ředitelka TyfloCetra Plzeň, o.p.s.

Zprávu poslala A. Pecková | anita.peckova@seznam.cz

Bratři Bursové, moc a moc vám děkuji, bylo to skutečně super. Nevím, proč jsem se tak hrozně bála.
ještě jednou díky. Pecková

Zprávu poslal M. Ludvík | michal.ludvik@volny.cz

Dobrý den.
Ještě jednou děkujeme za vynikající práci, určitě se na Vás zase obrátíme.
Přeji hezký weekend, zdravím Michal Ludvík

Zprávu poslala G. Polcarová | gabriela.polcarova@geis.c

Byli jsme spokojeni, jen nemůžeme slíbit, že budeme malovat každý měsíc :-). Nejspíše ale na shledanou za 4 - 5 let.
Zdraví Gabriela Polcarová.

Zprávu poslal Tesař Petr | tesar.skoleni@atlas.cz

Vaše fi.mám provedla nejen vymalování celého vyklizeného bytu po generální rekonstrukci ,ale i nátěry sádrokartonových stropů,lakování zárubní a dveří i montáž kování,vše na vynikající a profesionální úrovni k naší plné spokojenosti.Díky,všem mohu vaši firmu vřele doporučit.

Zprávu poslal Petr Maňaska | Petr.Manaska@centrum.cz

Firmu Inter Mal mohu vřele všem doporučit. Velmi rychlé vypracování podrobné cenové nabídky, skvělá domluva na termínu realizace a hlavně kvalitně odvedená práce. Mistři malíři jsou ochotní, práce jim jde až neuvěřitelně rychle od ruky a jsou schopni převést do reálu i nevšední návrhy. Pokud hledáte kvalitu a nikoliv nejnižší cenu na trhu, jste tady správně. Jen upozorňuji, že za recenzi jsem nedostal zaplaceno :o)
Budu se těšit na další spolupráci. Zdraví Petr Maňaska

Zprávu poslala M. Kůželová | s.milak@seznam.cz

Pane Bursa děkuji Vám pěkně za vyřízenou zakázku, za vymalování pokoje, opravu předsíně a kuchyně. Pánové malíři odvedli velmi dobrou a kvalitní práci, se kterou jsem moc spokojená. Škoda jen, že jsem o Vaší firmě nevěděla dříve. Pokud se rozhodnu pro vylepšení dalších prostor v bytě, určitě Vás znovu oslovím. V případě potřeby Vás svým známým a přátelům doporučím.
Přeji krásné dny. M. Kůželová

Zprávu poslala: Kaslová | H.V.Kasl@seznam.cz

Dobrý den, pane Burso vzhledem k Vaší vytíženosti a nepříznivé situaci bych Vám a vaší kolegyni chtěla poděkovat, že jste si udělali čas a přišli jste nám vymalovat. Jako vždy ve výborné kvalitě a za to velké dík. Jsem ráda, že se Vám roušky budou hodit. Přeji Vaší firmě hodně spokojených zákazníků a budeme se těšit někdy opět nashledanou.
Kaslovi.

Malování pokojů Plzeň
Obraťe se na nás:
telefonicky 602 406 365
e-mailem: intermal@volny.cz
nebo vyplňte níže uvedený formulář.
Děkujeme.