Právě se nacházíte v sekci >>>> Recenze zákazníků
  • strana:
  • 1
  • 2
Vážení zákazníci, pokud jste byli s našimi službami spokojeni nebo máte nějaké připomínky

– prosím napište nám na náš mail – intermal@volny.cz. V každém případě budeme rádi za váš příspěvek.

Děkuji.

Jaroslav Bursa.Ohlasy zákazníků:

Zprávu poslal: Jaroslav reichl - interérový designér | design-reichl@seznam.cz

S firmou Inter Mal a tedy s panem Bursou jsem spolupracoval již na několika zakázkách. Jak pro firmy, tak pro soukromníky.
Vždy jsem se setkal s ochotou, profesionalitou a spolehlivostí. Oceňuji také individuální přístup a osobní snahu o co nejlepší výsledek.
Proto rozhodně všem doporučuji využít služeb pana Bursy a jeho firmy Inter Mal


Zprávu poslala: P. Jandošová | jandosova@post.cz

Služeb p. Bursy a jeho firmy využívám skoro 20 let, a musím napsat, že jsem vždy spokojená.
Jeho přístup k práci, ochota a kvalita práce jsou bezkonkurenční a i když se stane, že zrovna není volný termín, raději počkám, než - po špatných zkušenostech - využít služeb jiných malířů.
Firmu Intermal velice doporučuji. Jandošová.


Zprávu poslala: Iva Dubišarová | iva.kontakt@seznam.cz

Dobrý den,
vše je naprosto v pořádkua ještě jednou děkuji za precizně odvedenou práci.
Vaše děvčata jsou velice šikovná.


Zprávu poslali: Vlasta a Jana Havlíčkovi | vlasta@konto1.cz

Jakmile začnou takové ty nenápadné řeči kolem a kolem, ze kterých je zřejmé, že se v horizontu ještě neznámém bude malovat dostávám kopřivku a špatně spím. Vzhledem k našemu věku zvítězila myšlenka objednat firmu včetně úklidu. Po prvních kontaktech, naplánování termínu, sladění barev a cenové nabídce odešla kopřivka a začal jsem dobře spát. Předali jsme pracoviště a odjeli na chatu. Napětí velké, ale radost po návratu ještě větší.
Děkujeme Vám pane Burso za perfektní a velmi elegantně provedenou práci. Poděkování patří samozřejmě všem co u nás pracovali.
Vlasta a Jana Havlíčkovi


Zprávu poslali: Manželé Chaloupkovi z Plzně - Radobyčic | vlachalo@seznam.cz

Perfektní práce, skvělá parta a výborná nálada, tak se u nás prezentovali "Jarda", "Kristýnka" a "Honzík" při malování a úklidu našeho rodinného domu. Patří jim veliký dík.
A zase máme dobrý pocit z výborných řemeslníků.
Manželé Chaloupkovi z Plzně - Radobyčic


Zprávu poslal: Jaroslav Kriv | Jaroslav.krivanec@seznam.cz

Chtěl bych poděkovat panu Bursovi a jeho kolektivu za perfektně provedenou práci při vymalování místností. Byla radost se na Vás dívat, jak vše zvládáte v klidu a v pohodě. Ještě jednou vřelé díky Vám všem.
Jaroslav Kriv


Zprávu poslala: Ludmila Borusikova | Borusikoval_@seznam.cz

Moc ráda se připojuji ke všem spokojeným zákazníkům Vaší firmy. Děkuji za Vaše korektní jednání, pane Burso a hlavně spolehlivost ve všem, co jsme si ujednali. Neméně velké díky i Vaší šikovné malířské smíšené dvojici. Nakonec to byla radost i pro mne, dívat se, jak skvěle uchránili i mé světlé koberce a lino. I oni vždy nastoupili podle dohody a odvedli precizní práci. S úsměvem a dobrou náladou. Velké díky Vám všem a určitě vždy doporučím.
L. Borusíková


Zprávu poslala: Klára Grafová | NadenickovaK@seznam.cz

Mnohokrát děkujeme za výmalbu spodního patra našeho rodinného domu. Profesionální přístup a precizně odvedená práce. Vše proběhlo tak jak bylo předem dohodnuto. Určitě využijeme vašich služeb i příště.
S pozdravem, Klára Grafová


Zprávu poslala: Kantorová | aniimalka@seznam.cz

Dobrý den, ano vše je v pořádku, děti jsou nadšené, že mají pěkně vymalované pokoje. Vše O.K. Ano napište si nás prosím na březen. Pozdravujte ode mě skvělou paní malířku a malíře.
Děkuji Kantorová


Zprávu poslala: Ivana Šindelářová | iva.sindelar@seznam.cz

Nutné malování jsme při vědomí rčení, že je lépe dvakrát vyhořet než jednou malovat a při zkušenostech s řemeslníky při rekonstrukci našeho bytu, odkládali více než tři roky. Rčení vymyslel někdo, komu jistě nemalovala firma Inter Mal, p. Bursa. Já mohu s radostí napsat, že naše obavy byly naprosto zbytečné a že dobří řemeslníci existují.
Vše, na čem jsme se předem domluvili bylo dodrženo a byt byl předán vymalovaný, voňavý a čistý. Ještě jednou i touto cestou děkuji a všem mohu Inter Mal, p. Bursu doporučit.
Ivana Šindelářová


Zprávu poslala: Drahomíra Nová | nova.drahomira@centrum.com

Nechala jsem si "vymalovat na klíč" byt o ploše 210m2 a chodbu cca 30m2. Po předchozí domluvě přesně na čas přišli 2 malíři + 2, kteří stěhovali a přikrývali foliemi.Pracovali plné 3 dny precizně k mé plné spokojenosti. Po závěrečném úklidu jsem jen nastěhovala osobní věci a bylo.
Vřele doporučuji firmu intermal, kterou jistě doporučím svým známým a jejich služeb do budoucnosti ještě určitě využiji.
S pozdravem D. Nová


Zprávu poslala: Hana Marková | Hana.markova@icloud.com

Dobrý den pane Burso
Chtěla bych Vám i vašim kolegům moc poděkovat za vymalováni našeho domu. Vše proběhlo podle naší dohody. Práci jste odvedli skvěle, rychle a kvalitně . Jsme moc spokojeni a příště se na vás zase rádi obrátíme. Zdravím a přeji hodně spokojených zákazníků.
S pozdravem Marková


Zprávu poslal: David Lukeš | d.lukes@volny.cz

Dobrý den.
Domek je moc krásný, prakticky nový. Odvedli jste perfektní práci.
S pozdravem David Lukeš.


Zprávu poslala: Mirka Plná | mirka.plna@seznam.cz

Dobrý den pane Bursa.
Chci Vám ještě jednou poděkovat. Vaše rady ohledně barev a provedení byly úžasné. Vaši malíři byli slušní, ochotní, šikovní až precizní. Vymalováno je moc pěkně, všichni nám to chválí a my vás doporučujeme.
S pozdravem M. Plná


Zprávu poslal: Jiří Glaser | jiri.glaser@post.cz

Vážený pane Burso,
děkuji za profesionální přístup vašich pracovníků, v současnosti nestačím odmítat zvědavé příbuzenstvo a známé, všichni chtějí vidět výsledky vaší práce. Ještě jednou děkuji. Vaše služby jsem doporučil dvěma sousedkám, které také potřebují vymalovat.
Zdraví J.Glaser


Zprávu poslala: Ivana Bisková | Ivana.Biskova@seznam.cz

Děkuji za skvěle odvedenou práci. Určitě se na vás zase obrátíme, až pokročíme s tou naší přístavbou.
Přeji hezký den. Ivana Bisková


Zprávu poslala: Andrea Procházková | andrea1prochazkova@gmail.com

Vážený pane Burso, chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za perfektně odvedenou práci vymalování celého bytu a za Vaši ochotu a profesionální jednání. Vřele Vás doporučujeme každému, kdo má zájem o klidné, bezproblémové a krásné vymalování bytu.
Děkujeme Benediktovi, Žákava


Zprávu poslal: Jan Sak | jan.sak@tiscali.cz

Dobrý den pane Burso. Je to něco přes týden, kdy Vaši pánové malíři dokončili u nás svoji práci. Vaši firmě Inter Mal a osobně Vám, pane Burso, tímto velice děkujeme a moc chválíme za perfektní, profesionální a čistou práci malířů při vymalování celého našeho bytu. Jsme s prací velice spokojeni a všude budeme Vaši firmu doporučovat.
S pozdravem manželé Sakovi.


Zprávu poslal: Jiří Košťál | ing.jiri.kostal@seznam.cz

Dobrý den. Děkujeme a chválíme. Všechno proběhlo v pohodě a výsledek je lepší, než jsme očekávali! Oceňuji nejen dobré rady ale i perfektní provedení a čistou práci malířů vyžadující minimální úklid.
S pozdravem Jiří Košťál


Zprávu poslala: Jindra Trunečková | truneckova@podlampou.cz

Již několik let pro nás maluje prostory i provádí částečné opravy fasády na domě firma Jaroslav Bursa - Inter Mal. Chtěla bych touto cestou tuto firmu doporučit všem, kteří potřebují malíře, lakýrníky, popř. nátěr fasády. Tato firma pracuje rychle, odborně, čistě a naprosto spolehlivě.
Jindra Trunečková Divadlo pod lampou, Plzeň


Zprávu poslal: Mudr. Petr Koukolík | koukolik.zub@seznam.cz

… do recenzí si mail určitě dejte. Jsem spokojen jak s malováním bytu tak i ordinace. Je to profesionální přístup a navíc oceňuji i Vaši invenci. Nevím, zda si vzpomínáte na moji konzervativní povahu. V bytě jste nám navrhl oživení bordó barvou a v ordinaci modré pruhy na žlutém podkladu. Obojí dopadlo skvěle! Domácnost už nám chválilo nespočet návštěv a čekárna je skutečně chválená a nádherná. Tak mám radost. Bude už mi dost let ale lepšího malíře jsem neměl. Ještě jednou děkuji..
S pozdravem Mudr. Petr Koukolík


Zprávu poslala: Jana Vyletová | vyletova1@seznam.cz

Dobrý večer pane Burso. Musím Vám složit poklonu, vše proběhlo v pohodě, malíři byli velmi milí, slušní a hlavně šikovní. Zatím ještě uklízím, ale už se to rýsuje a mám dojem, že máme zcela nový dům. P.S. Doporučila jsem Vás sousedce, která chce malovat také celý dům na jaře (prostě akce se osvědčila).
Zdravím. Jana Vyletová  • strana:
  • 1
  • 2
Web vytvořil a pro vyhledávače optimalizuje Petr Hlaváč, tel: 731 619 711, hlavacpetr@centrum.cz